PWR SEEKER SVÍTILNA 450L

Kód: 35476
Neohodnoceno
Značka: Knog
1 189 Kč
Skladem

Svítilna do ruky s powerbankou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilna do ruky s powerbankou.

Představujeme elegantní baterku PWR Seeker, s výkonem 450 lumenů. Ať už měníte pneumatiku ve tmě nebo jdete vysypat koš, díky této výkonné baterce můžete být v klidu.

Baterka je dodávána se čtyřmi světelnými režimy, poutkem pro bezpečné uchycení a použití na cestách a lze jej také použít jako powerbanku s kapacitou 2 200 mAh, pro nabíjení dalších USB zařízení.

UKAZATEL STAVU BATERIE
Indikátor baterie může také zobrazovat stav nabití. Stav baterie můžete zkontrolovat jednoduše stisknutím tlačítka. Červené LED diody na boku banky PWR se rozsvítí na 10 sekund, aby se zobrazil stav nabití.

POUTKO NA RUKU
Udržujte baterku v bezpečí a po ruce Poutko je odnímatelné. 

ČOČKA
Baterka Seeker vyzažuje jasných 450 lumenů. Čočka vytváří kruhový paprsek, díky čemuž je ideální nejen pro každodenní použití.

FUNKČNOST POWERBANKY PWR
Vzhledem k tomu, že tato svítilna je USB dobíjecí, můžete se nyní rozloučit s potřebou baterií. Pomocí dodaného kabelu micro USB můžete PWR Bank zapojit do jakéhokoli portu USB nebo nabíječky do zásuvky USB. Powerbanka si nejen uchová energii pro svícení, ale díky unikátnímu designu Knog může uživatel také nabíjet jakékoli jiné zařízení kompatibilní s USB z téže banky PWR.

Kapacita powerbanky 2200 mAh

Rozměry: 127mm x 30mm

Váha: 120 g

Módy Lumeny Doba svícení
Max 400 2 hod.
Mid 300 3 hod.
Low 120 8,5 hod.
Stamina 80 12,5 hod.
SOS 300 24 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: